info
عکس پوشاک چهارفصل
category

پوشاک چهارفصل محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی پوشاک چهارفصل

پوشاک چهارفصل (فروشگاه لباس) در محله شهرک قائم اراک و بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لباس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین معاونت نظام وظیفه عمومی، فروشگاه جورواجور قربانی، ابمیوه بستنی گلها، هنرستان فنی و حرفه ای حضرت قائم (عج) و فروشگاه مواد غذایی مهدی فیروزی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک

فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک در محله شهرک آزادگان شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک روژان، فروشگاه لبخند و پوشاک بهاران اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پوشاک چهارفصل اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک چهارفصل واقع شده‌اند:

 • پوشاک روژان
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی
 • فروشگاه لبخند
  (3.0)
  بلوار شهید محسن قریشی
 • پوشاک بهاران
  (3.0)
  میدان ایثار
 • تولید و پخش رویال
  (3.0)
  بلوار شهید باهنر، ولایت
 • پوشاک نارنجی
  (3.0)
  قائم، بین فردوس 4 و بهروز شمشیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک چهارفصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک چهارفصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک چهارفصل ندارد.
  neshan logo