info
عکس پوشاک روژان
category

پوشاک روژان محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی پوشاک روژان

پوشاک روژان (فروشگاه لباس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان قائم، شهید وحیدرضا رسولی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لباس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد 14 معصوم (ع)، مواد غذایی ربیعی، نانوایی سنگک، بوستان شاهد و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک روژان اراک

فروشگاه پوشاک روژان اراک در شهر اراک، محله کوی امام حسین، واقع شده است. فروشگاه پوشاک روژان اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوی امام حسین به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک چهارفصل، پوشاک بهاران و فروشگاه لباس لبخند در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک روژان اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک روژان اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه بهار قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک روژان اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک روژان اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک روژان واقع شده‌اند:

 • پوشاک چهارفصل
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • پوشاک بهاران
  (3.0)
  میدان ایثار
 • فروشگاه لباس لبخند
  (3.0)
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • پوشاک نارنجی
  (3.0)
  قائم، بین فردوس 4 و بهروز شمشیری
 • تولید و پخش رویال
  (3.0)
  بلوار شهید باهنر، ولایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک روژان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک روژان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک روژان ندارد.
  neshan logo