info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امیرکبیر اراک و خیابان عماد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین فروشگاه ملت، مسجد امام علی، مواد غذایی عدالت، شرکت نادر راه داتیس و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک

در شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر ، ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عماد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس بهنام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نیکو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس هیدایت
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، نسترن 30
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 20
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 30 و حمیدرضا گلشنی
 • ایستگاه اتوبوس میثم 2
  بلوار شهید آنجفی، حبیب الله ذوالفنون، بین میثم 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو ندارد.
  neshan logo