info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی ولایت
category

ایستگاه اتوبوس کوی ولایت محله شهرک جوادیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی ولایت

ایستگاه اتوبوس کوی ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک جوادیه اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین مسجد ولایت، پلاسکو حمید، سوپر مارکت سجاد، پیتزا فلفل و دبستان پسرانه ولایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی ولایت اراک

در شهر اراک، محله شهرک جوادیه ، ایستگاه اتوبوس کوی ولایت اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رَست، بین شهیدان کمال آبادی و شهید محمد زهره‌وند می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوی ولایت اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس الغدیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی ولایت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
  عماد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین میدان امام حسین و وصال 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی ولایت ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید رَست، بین شهیدان کمال آبادی و شهید محمد زهره‌وند
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo