info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله کوی آزادگان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آزادگان اراک و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، بوستان آزادگان، لبنیات محلی غریبی، فروشگاه آکواریوم ردلاین و گالری فرش و موکت میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس آزادگان اراک است که در محله شهرک آزادگان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین میدان امام حسین و وصال 1 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزادگان اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزادگان اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطلسی
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس هیدایت
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت 1
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه 2
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، بین شهدای صنایع و سیدنبی حسینی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین میدان امام حسین و وصال 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo