info
عکس تعویض روغنی هجرت
category

تعویض روغنی هجرت محله شهرک هجرت، اراک

تعویض روغنی و اتوسرویس
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعویض روغنی هجرت

تعویض روغنی هجرت (تعویض روغنی و اتوسرویس) در محله شهرک هجرت اراک و خیابان بهاران واقع شده است. این مرکز یکی از دو تعویض روغن و اتوسرویس در محله شهرک هجرت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم خانگی مهدی، پوشاک بهاران، تعویض روغنی و تنظیم موتور، شهرک هجرت و سوپر مارکت مادر قرار گرفته است.




سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده تعویض روغنی هجرت واقع شده‌اند:

 • تعویض روغنی
  بزرگراه امام علی، پژوهش، بین شکوفه 5 و 7
 • تعویض روغن و اتو سرویس مرتضی
  بلوار شهید باهنر، لاله 2، دانش، بین اطلسی 2 و 4
 • تعویض روغنی و تنظیم موتور
  (1.0)
  شهید نعمت الله جعفری، بهاران، بین بهاران 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریبرز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعویض روغنی هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعویض روغنی هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعویض روغنی هجرت ندارد.
  neshan logo