info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان دانش
category

ایستگاه اتوبوس خیابان دانش محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان دانش

ایستگاه اتوبوس خیابان دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و بلوار دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، میدان قائم، فروشگاه رفاه، فروشگاه قرمز آبی و پوشاک بانوی خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان دانش اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان دانش اراک، شهر اراک، محله شهرک هجرت است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نعمت الله جعفری، دانش قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان دانش اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان دانش اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری
  قائم، سعادت، اتحاد 8
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری رفت
  بلوار شهید آنجفی، بین امامزاده محمد عابد و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
  قائم، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، فردوس 4، یاس 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان دانش ندارد.
  neshan logo