info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت محله شهرک هجرت، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت

ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک هجرت اراک و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک هجرت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعویض روغنی هجرت، پارک آفتاب، لوازم خانگی مهدی، پوشاک بهاران و شهرک هجرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت اراک

ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک هجرت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید نعمت الله جعفری، دانش قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس بهنام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1
  قائم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بهار
  بلوار شهید محسن قریشی، حسین یساولی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت
  بلوار شهید محسن قریشی، حسن یساولی
 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  قائم، دانش، بین جانبازان دوم و جانبازان یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت ندارد.
  neshan logo