info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1
category

ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1

ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین پارک قائم آل محمد، تهیه غذای جوجه طلایی، قعطه شوی تک، فرآورده‌های چوبی آقازیارتی و سوپر مارکت علی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 اراک

ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله کوی امام حسین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در قائم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سعیدپیما قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک جانبازان 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، دانش
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار حمزه سیدالشهدا، دوازده متری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان
  مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک جانبازان 1 ندارد.
  neshan logo