info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فراهان
category

ایستگاه اتوبوس میدان فراهان محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فراهان

ایستگاه اتوبوس میدان فراهان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و خیابان مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، میدان فراهان، بانک تجارت، فروشگاه بزرگ فرش ابریشم و پیتزا ساندویچ باران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فراهان اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس میدان فراهان اراک است که در محله بیست متری میقان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان فراهان اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سعیدپیما قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فراهان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فراهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  خیابان مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 1
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، شقایق 3
 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  قائم، دانش، بین جانبازان دوم و جانبازان یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فراهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فراهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فراهان ندارد.
  neshan logo