info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی محله شهرک پردیس یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پردیس یک اراک و خیابان لاله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پردیس یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین هاستینو، جایگاه اختصاصی سعیدی، فروشگاه موتورسیکلت احمد مهراد، کبابی گل گندم و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اراک، شهر اراک، محله لعلی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیدالشهدا، لاله می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همسفر صالح قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان
  مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای حافظ
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت
  خیابان مشهد، بین آتش نشانی و میدان فراهان
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5
  جواد الائمه، بین ابوذر و میدان نوروز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادی ندارد.
  neshan logo