info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت
category

ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت

ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و خیابان مشهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی میلاد نور، میدان فراهان، بانک تجارت، فروشگاه بزرگ فرش ابریشم و کتابخانه قائم آل محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت اراک

ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله بیست متری میقان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مشهد، بین آتش نشانی و میدان فراهان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی سعیدپیما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فراهان رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار سیدالشهدا، لاله
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خیبر
  داوران، بین نجاتی و چهار راه خیبر
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 1
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، شقایق 3
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
  جلال آل احمد، بین تفرش و داوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت ندارد.
  neshan logo