info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت

ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و خیابان حسن یساولی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین نانوایی سنگکی سید، آژانس گلبرگ، بازارچه آزادگان ، دبیرستان دوره اول متانت و تهیه غذای گلدیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت اراک

ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک آزادگان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید محسن قریشی، حسن یساولی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس الغدیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان متانت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم
  بلوار شهید باهنر، ولایت، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار رست
  بلوار شهید رَست، بین احمد حسینی و حسین موسوی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
  بلوار شهید باهنر، بهادری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت ندارد.
  neshan logo