info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قنات
category

ایستگاه اتوبوس میدان قنات محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قنات

ایستگاه اتوبوس میدان قنات (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و خیابان افتخار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، مصالح ساختمانی رودبارانی، شبانه روزی کیانفرد، کافه گلد و باطری سازی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قنات اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس میدان قنات اراک است که در محله قنات ناصری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید آنجفی، افتخار بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قنات اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهار قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قنات اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قنات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت 5
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم، عدالت 5
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، نسترن 30
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 20
  بزرگراه شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 30 و حمیدرضا گلشنی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی
  بلوار کشاورز، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قنات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قنات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قنات ندارد.
  neshan logo