info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1

ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بزرگراه شهید آنجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، نانوایی بربری، مصالح ساختمانی رودبارانی، خودپرداز بانک رفاه کارگران و شبانه روزی کیانفرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 اراک است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید آنجفی، بین جویبار 5 و افتخار قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای قنات 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایثار 1
  خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، نسترن 30
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 20
  بزرگراه شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 30 و حمیدرضا گلشنی
 • ایستگاه اتوبوس نصر 16
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس بن بست
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1 ندارد.
  neshan logo