info
عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر محله کوی آزادگان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر

ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آزادگان اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین لبنیات محلی غریبی، فتیرپزی برادران نظری، تعمیرگاه دوچرخه ، پوشاک نظری و پیرایش خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر اراک

ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی، نرسیده به میدان امام حسین می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهنام قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه غدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه 2
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، بین شهدای صنایع و سیدنبی حسینی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار شهید رَست، بین امام رضا و احمد حسینی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان قائم
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار رست
  بلوار شهید رست، بین احمد حسینی و حسین موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر ندارد.
  neshan logo