info
عکس بازارچه جوادیه
category

بازارچه جوادیه محله جوادیه، اراک

بازار و مرکز خرید
2.0
2 رای

درباره‌ی بازارچه جوادیه

بازارچه جوادیه (بازار و مرکز خرید) در محله جوادیه اراک و خیابان جوادیه ۶ واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین پلاسکو حمید، سوپر مارکت المپیک، پارک جوادیه، آژانس جوادیه و پوشاک ملینا قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه جوادیه واقع شده‌اند:

 • بازارچه جوادیه
  (3.0)
  بلوار شهید رَست، هجده متری بازارچه
 • بازارچه شهرک حمید مکان
  (4.0)
  دریانوش، وحدت، اتحاد 1، بین اتحاد 7 و برکت
 • بازارچه الغدیر
  (4.5)
  بلوار شهید رَست، بازارچه الغدیر
 • جمعه بازار
  (4.1)
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین جوادیه 5 و دریانوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه جوادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه جوادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه جوادیه ندارد.
  neshan logo