info
عکس سوپر مارکت المپیک
category

سوپر مارکت المپیک محله جوادیه، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت المپیک

سوپر مارکت المپیک (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جوادیه اراک و خیابان احمد حسینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین پلاسکو حمید، پارک جوادیه، بازارچه جوادیه، آژانس جوادیه و نانوایی سنگکی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت المپیک واقع شده‌اند:

 • سوپر ساسان
  بلوار شهید رَست، بزرگراه امام علی
 • سوپر مارکت پرسپولیس
  بزرگراه امام علی، عباس اقبال آشتیانی، نجاتی
 • سوپر مارکت ساسان
  بلوار شهید رَست، تربیت
 • سوپرمارکت امیرخان
  بلوار شهید رَست، غدیر 10، فتح 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قهرمان زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت المپیک ندارد.
  neshan logo