info
عکس سوپرمارکت امیرخان
category

سوپرمارکت امیرخان محله شهرک الغدیر، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت امیرخان

سوپرمارکت امیرخان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک الغدیر اراک و خیابان فتح ۱ واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، آموزشگاه زبان راه چمران ، آموزشگاه رانندگی سبحان جدید، آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل) و کتابخانه امام حسین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت امیرخان واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت گلبرگ
  بزرگراه امام علی، رشادت، صادق منش
 • سوپرمارکت رحمان
  محسن قریشی، وحدت، ابتدای وحدت
 • سوپر مارکت حسین
  بلوار شهید محسن قریشی، نرسیده به میدان استاد بهجت صدر
 • هایپر زیپ فراهانی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، نینوا 1، ایثار 1
 • سوپر مارکت
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدمهدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت امیرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت امیرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت امیرخان ندارد.
  neshan logo