info
عکس سوپر مارکت حسین
category

سوپر مارکت حسین محله شهرک حمید، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حسین

سوپر مارکت حسین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک حمید اراک و بلوار شهید محسن قریشی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک حمید مکان و همچنین استخر اتحاد، کلبه سبزیجات زیتون، مشاور املاک امین، مکانیکی اکبری و قهوه باریستا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حسین واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت دشمیر
  بزرگراه امام علی، بین بسیج مستضعفین و محمد محمدی
 • سوپر مارکت میثم
  بزرگراه امام علی، محمد محمدی
 • هایپر مارکت دوقلوها
  بلوار شهید رَست، غدیر 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حسین ندارد.
  neshan logo