info
عکس هایپر زیپ فراهانی
category

هایپر زیپ فراهانی محله کوی آزادگان، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر زیپ فراهانی

هایپر زیپ فراهانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی آزادگان اراک و خیابان ایثار ۱ واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، لبنیات محلی غریبی و موبایل رها قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر زیپ فراهانی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • سوپر مارکت گندم
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، سیدنبی حسینی
 • سوپرمارکت
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، بین سیدنبی حسینی و هشت متری سوم
 • هایپر مارکت دوقلوها
  بلوار شهید رَست، غدیر 15
 • فروشگاه پیوند
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکو سرشت (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر زیپ فراهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر زیپ فراهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر زیپ فراهانی ندارد.
  neshan logo