info
عکس سوپر مارکت ساسان
category

سوپر مارکت ساسان محله شهرک الغدیر، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ساسان

سوپر مارکت ساسان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک الغدیر اراک و خیابان تربیت واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، عطاری ساج ، آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)، آموزشگاه رانندگی سبحان جدید و تعمیرگاه دوچرخه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ساسان واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت گلبرگ
  بزرگراه امام علی، رشادت، صادق منش
 • سوپر مارکت
  بزرگراه امام علی، رشادت، بین میدان آرامش و رشادت 7
 • سوپر مارکت میثم
  بزرگراه امام علی، محمد محمدی
 • سوپر مارکت آنلاین در اراک
  بلوار شهید آنجفی، قائم مقام فراهانی
 • سوپرمارکت رحمان
  محسن قریشی، وحدت، ابتدای وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ℳaイ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ساسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ساسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ساسان ندارد.
  neshan logo