info
عکس ایستگاه اتوبوس اتحاد 8
category

ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اتحاد 8

ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و خیابان سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آژانس حمید، قنادی یاس، مرغ فروشی دوستان، فروشگاه لبخند و خانه لوکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 اراک

ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک جوادیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید محسن قریشی، سجاد بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اتحاد 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار حمزه سیدالشهدا، دوازده متری
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اتحاد 8 ندارد.
  neshan logo