info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی
category

ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی محله جوادیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی

ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه اراک و بلوار شهید آسنجرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آموزشگاه زبان راه چمران ، سوپر مارکت سالار، آژانس ولایت، کینگ کات و تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی اراک

ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی اراک در شهر اراک، محله شهرک جوادیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید آسنجرانی، بین میدان دکتر الهی و میدان عالم تاج قائم مقامی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس بهنام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آسنجرانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید آسنجرانی، بین میدان دکتر الهی و میدان عالم تاج قائم مقامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo