info
عکس سالن ورزشی آیت الله اراکی
category

سالن ورزشی آیت الله اراکی محله شهرک الغدیر، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن ورزشی آیت الله اراکی

سالن ورزشی آیت الله اراکی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، عطاری ساج ، آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)، تعمیرگاه دوچرخه و فتیرپزی برادران نظری قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده سالن ورزشی آیت الله اراکی واقع شده‌اند:

 • شهید رسولی نیروی انتظامی
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • باشگاه تندرستی
  بزرگراه امام علی، رشادت
 • باشگاه بدنسازی پاسارگاد
  بلوار شهید محسن قریشی، وحدت، بین نسترن 3 و میدان استاد بهجت صدر
 • سالن ورزش
  فخرالدین عراقی دوم، عماد
 • خانه کشتی اراک
  (0.0)
  بزرگراه امام علی، نجاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن ورزشی آیت الله اراکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن ورزشی آیت الله اراکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن ورزشی آیت الله اراکی ندارد.
  neshan logo