info
عکس دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک
category

دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک محله شهرک آزادگان، اراک

دفتر رسمی ازدواج و طلاق
3.0
1 رای

درباره‌ی دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک

دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک (دفتر رسمی ازدواج و طلاق) در محله شهرک آزادگان اراک و خیابان صادق منش واقع شده است. این محضر یکی از دو دفتر رسمی ازدواج و طلاق در محله شهرک آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک حمید مکان و همچنین بوستان هجرت، فلافل سرای پنج برگ، خودپرداز بانک سپه، فروشگاه خانه مجلل و سوپر شیرازی قرار گرفته است.
سایر محضرهای رسمی ازدواج و طلاق که در محدوده دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک واقع شده‌اند:

 • دفتر رسمی ازدواج شماره 81 و طلاق شماره 5 اراک
  (3.0)
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باقری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک ندارد.
  neshan logo