info
عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم

ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مواد غذایی ربیعی، مسجد 14 معصوم (ع)، نانوایی سنگک، فروشگاه قرمز آبی و فروشگاه رفاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم اراک، شهر اراک، محله کوی امام حسین است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید باهنر، ولایت، فردوسی، بین اطلسی 2 و شقایق 9 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری
  امام علی، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس باران2
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس جاده فراهان
  امامزاده محمد عابد، بین میدان فراهان و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
  بلوار شهید باهنر، بهادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید باهنر، ولایت، فردوسی، بین اطلسی 2 و شقایق 9
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo