info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان میثم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان میثم محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان میثم

ایستگاه اتوبوس خیابان میثم (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان میثم واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود یکی بخر دو تا ببر، کارواش استار واش، تعمیرگاه خودرو، لاستیک فروشی شایان و فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان میثم اراک

در شهر اراک، محله خانه سازی ، ایستگاه اتوبوس خیابان میثم اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جواد الائمه، میثم، بین میدان نور و ابوذر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان میثم اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مسافرتی شقایق قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان میثم اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان میثم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت 1
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس اول قنات
  بلوار کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس قرنی
  بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان میثم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان میثم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان میثم ندارد.
  neshan logo