info
عکس مسجد امام زمان عج (توحید)
category

مسجد امام زمان عج (توحید) محله جهرم، اراک

درباره‌ی مسجد امام زمان عج (توحید)

مسجد امام زمان عج (توحید) (مسجد) در محله جهرم اراک و بلوار جواد الائمه، عمار 3 واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه خودرو، لاستیک فروشی شایان، نمایشگاه مبل امیرکبیر، فروشگاه ضبط و باند برادران فیروزی و تاکسی تلفنی توحید قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام زمان عج (توحید) واقع شده‌اند:

 • مسجد دانشگاه صنعتی اراک
  دانشگاه
 • مسجد انصار الحسین
  ظفر، چشمه، چشمه 7
 • مسجد النبی
  (5.0)
  بلوار قائم مقام فراهانی، مرتضی مطهری، بین شهدای صنایع و سیاوش امیری
 • مسجد شهدا
  (5.0)
  جواد الائمه، میثم، کوچه مسجد
 • مسجد امام علی
  (5.0)
  بلوار آنجفی، عدالت گستر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام زمان عج (توحید) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام زمان عج (توحید) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام زمان عج (توحید) ندارد.
  neshan logo