info
عکس تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک
category

تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک محله شهرک جوادیه، اراک

فروشگاه دوچرخه
5.0
1 رای

درباره‌ی تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک

تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک (فروشگاه دوچرخه) در محله شهرک جوادیه اراک و خیابان غدیر ۸ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، آموزشگاه زبان راه چمران ، آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)، کتابخانه امام حسین و سوپر مارکت سالار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک

فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک در شهر اراک، محله شهرک جوادیه و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09189586083) تماس بگیرید. فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک جوادیه به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تعمیرگاه دوچرخه در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امام حسین قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه دوچرخه
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، بازارچه الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه و فروشگاه دوچرخه المپیک ندارد.
  neshan logo