info
عکس کلینیک شنوایی سیدالشهدا
category

کلینیک شنوایی سیدالشهدا یزد

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک شنوایی سیدالشهدا

کلینیک شنوایی سیدالشهدا (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان سیدالشهدا و همچنین خانه مسافر زمان زاده، مسجد اباالفضل، عکاسی مسعود، گلسرای گل گندم و فرخ الکترونیک قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کلینیک شنوایی سیدالشهدا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    SomiAtash
    چهارشنبه 08 اردیبهشت ماه 1400

    کلینیک شنوایی سیدالشهدا کادر خوب و باتجربه ای داره، خدماتشون بسیارخوبه وکارشون عالیه


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک شنوایی سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک شنوایی سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک شنوایی سیدالشهدا ندارد.
neshan logo