info
عکس هایپر می فرشته
category

هایپر می فرشته محله الهیه، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر می فرشته

هایپر می فرشته (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله الهیه تهران و خیابان فیاضی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین نمایشگاه فرش عظیم زاده، مسجد فرشته، درمانگاه فرشته، تلکسیران و باشگاه اسپین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هایپر می فرشته تهران

برای رفتن به فروشگاه هایپر می فرشته تهران باید به شهر تهران، محله الهیه و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02144958532) تماس بگیرید. فروشگاه هایپر می فرشته تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله الهیه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، شرکت پرتقال طلایی و گالری نیل گل قرار دارند.

چطور به فروشگاه هایپر می فرشته تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپر می فرشته تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خبرنگاران قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه هایپر می فرشته تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه هایپر می فرشته تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
هایپر می فرشته در سایر شهرها

نظرات کاربران در مورد هایپر می فرشته

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فریدی
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  هایپر می فرشته با تنوع اجناس و قیمت مناسب، ساختمانی زیبا یا نمایی درخور توجه

 • avatar
  raziNaseh
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  هایپر می فرشته یک فروشگاه زنجیره‌ای در ابتدای خیابان فرشته، تنوع اجناس کم، پرسنل غیر حرفه ایی و غیر مسول

 • avatar
  میلانی
  دوشنبه 23 فروردین ماه 1400

  بعضی وقتا جنسا از بیرون هم گرون تر در میاد

 • avatar
  قانونی
  دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه نسبتا خوبیه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده هایپر می فرشته واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دربندی، رضایی
 • شرکت پرتقال طلایی
  بزرگراه مدرس، بیدار، شبدیز، آقابزرگی، بین یاس و بیژن
 • گالری نیل گل
  (5.0)
  ولیعصر، فیاضی، بین کوهیار و بیدار
 • فروشگاه شیرین عسل
  (4.0)
  ولیعصر، بین شهید قریشی و خاکزاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر می فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر می فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر می فرشته ندارد.
  neshan logo