info
عکس صنایع برق گستر
category

صنایع برق گستر محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی صنایع برق گستر

صنایع برق گستر (فروشگاه) در محله شهید بهشتی ری و خیابان فیروزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین ممفیس گالری، داروخانه هفتم تیر، داروخانه دامپزشکی ابوریحان، خدمات تخصصی عسگری و خانه کارگر شهرری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده صنایع برق گستر واقع شده‌اند:

 • صنایع چوبی وحدت
  فدایی، عاصی، بین جعفرپور و کمال خانی
 • فروشگاه صاحب الزمان
  جاده گلحصار، ثانی، صاحب الزمان
 • فروشگاه گلد کیش
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • فروشگاه آیدا پلاس
  بلوار شهید رجایی، عرب حلوایی
 • کالای خواب سلامت
  (5.0)
  بزرگراه شهید آوینی، حسین سیلسپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خسروی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 03 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع برق گستر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 03 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع برق گستر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع برق گستر ندارد.
  neshan logo