عکس سفارت بحرین
category

سفارت بحرین (محله ونک، تهران)

سفارت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، ژوبین

موقعیت سفارت بحرین در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سفارت بحرین (سفارت) در محله ونک تهران و خیابان ژوبین واقع شده است. این مکان یکی از هشت سفارت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، پل طبیعت تهران و مرکز تجاری خورشید و همچنین شیپور، کلنیک دندانپزشکی مهر، موسسه پزشکی نسل امید، مهمانسرای شهرداری اصفهان در تهران و نی نی پلاس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از سفارت‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، ژوبین

تلفن تماس: 02188772847

وب‌سایت رسمی: mofa.gov.bh

ساعت کاری سفارت بحرین

 • شنبه08:30 - 15:00
 • یک‌شنبه08:30 - 15:00
 • دوشنبه08:30 - 15:00
 • سه‌شنبه08:30 - 15:00
 • چهارشنبه08:30 - 15:00
 • پنج‌شنبهتعطیل است
 • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدزاده (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت بحرین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سفارت سفارتخانه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سفارت بحرین

 • avatar
  asir (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 10 تیر ماه 1400

  خالی از سکنه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت بحرین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت بحرین تهران ندارد.