info
عکس مسجد امام خمینی
category

مسجد امام خمینی محله دروازه شاهی، یزد

درباره‌ی مسجد امام خمینی

مسجد امام خمینی (مسجد) در محله دروازه شاهی یزد و خیابان لرد کیوان واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله دروازه شاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان خان یزد، موزه وزیری 1 و بازار مسگرها و همچنین کافه رستوران خانه پدری، برج های دو قلوی لب خندق، کنیسه آقا بابا، حسینیه و مسجدهفت قل هواللهی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • مسجد نو مالمیر
  امام خمینی، امام خمینی 43، دهم، شهید رضا شیشه بری
 • مسجد سید علی
  امام خمینی، مالمیر
 • مسجد بزرگ چهار منار (میر خضر شاه)
  انقلاب، کوچه چیتی، عالمی، بین کوی شهیدان طاق باف و عالمی 3
 • مسجد اهل بیت (ع)
  امام خمینی، فهادان، سعد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ؟؟؟ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام خمینی ندارد.
  neshan logo