info
عکس مسجد موسی ابن جعفر
category

مسجد موسی ابن جعفر محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی مسجد موسی ابن جعفر

مسجد موسی ابن جعفر (مسجد) در محله حمزه آباد ری و خیابان محمودی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شهید چمران، مسجد حضرت ابولفضل (ع)، حسین صافکار، مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری و قالیشویی آصف قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد موسی ابن جعفر واقع شده‌اند:

 • مسجد حجت ابن الحسن (ع)
  یزدانخواه، باقری، بین طیبی و کرمی
 • مسجد حضرت ابوالفضل
  رجایی، اسدی
 • مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
  یزدانخواه، اسکندری
 • مسجد فاطیمه
  کمیل، حضرتی، بین رهنما و شاه ملکی
 • مسجد زینبیه
  (5.0)
  رضاییان، طالقانی، بین حضرتی و زینبیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد موسی ابن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد موسی ابن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد موسی ابن جعفر ندارد.
  neshan logo