info
عکس مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری
category

مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری محله حمزه آباد، تهران

مجتمع مسکونی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری

مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری (مجتمع مسکونی) در محله حمزه آباد ری و خیابان محمودی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجتمع مسکونی در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرا ولاء، حسین صافکار، قالیشویی آصف، فروشگاه رنگین کمان و قایقرانی جزیره ری قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری واقع شده‌اند:

 • بیدمشک
  بلوار سیزده آبان، رضا عنایتی
 • مجتمع مسکونی سبلان
  رجایی، امامزاده ابوالحسن
 • مجتمع مسکونی المهدی
  رجایی، امامزاده ابوالحسن
 • مجتمع مسکونی فدک 2
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • مجتمع مسکونی المهدی
  رجایی، بین حاجیان و امامزاده ابوالحسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوگان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی فرهنگیان شهر ری ندارد.
  neshan logo