info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی
category

داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی

داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی (داروخانه) در شاهدیه و خیابان امام خمینی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملت شعبه شاهدیه، آموزشگاه رانندگی اعتدال، مسجد امام حسین (ع)، لوازم خانگی اندیشه و گلزار شهدای ابرندآباد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه

آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه، شهر شاهدیه، محله شاهدیه است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین پژوهش و نیایش است.

داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله شاهدیه دانست. پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر امیرپور و داروخانه دکتر حاتمی هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شاهدیه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی شاهدیه برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  امیرحسین
  یکشنبه 25 اردیبهشت ماه 1401

  بسیار داروخانه مجهزی بود و پرسنل خیلی خوش اخلاقی داشت.


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر امیرپور
  بلوار شهید سلیمانی
 • داروخانه دکتر حاتمی
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بلوار شهید سلیمانی، شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرحسین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی ندارد.
  neshan logo