info
عکس بانک ملت شعبه شاهدیه
category

بانک ملت شعبه شاهدیه محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی بانک ملت شعبه شاهدیه

بانک ملت شعبه شاهدیه (بانک) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان پیام واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی اعتدال، داروخانه شبانه روزی دکتر رشیدی، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، گلزار شهدای ابرندآباد و موبایل میهن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه شاهدیه

بانک ملت شعبه شاهدیه را می‌توانید در شهر شاهدیه، محله شاهدیه پیدا کنید. بانک ملت شعبه شاهدیه از بانک‌های خوب محله شاهدیه است. بانک صادرات، بانک ملی و بانک سپه از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملت شعبه شاهدیه برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک ملت شعبه شاهدیه شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه شاهدیه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت شعبه شاهدیه در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه شاهدیه واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بلوار شهید سلیمانی، شهدا
 • بانک ملی
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، اعتماد
 • بانک سپه
  (1.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین بهار و بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شجاعی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه شاهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه شاهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه شاهدیه ندارد.
  location استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، پیام
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملت شعبه شاهدیه

  شنبه 08:00 تا 14:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:30
  دوشنبه 08:00 تا 14:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:30
  چهارشنبه 08:00 تا 14:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo