عکس بانک ملت شعبه شاهدیه
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک ملت شعبه شاهدیه (شاهدیه)

بانک
3.4
5 رای
استان یزد شاهدیه استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، پیام

موقعیت بانک ملت شعبه شاهدیه را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

بانک ملت شعبه شاهدیه (بانک) در شاهدیه و خیابان پیام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر رشیدی، آموزشگاه رانندگی اعتدال، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، موبایل میهن و بقعه آقا میراکبر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه شاهدیه

بانک ملت شعبه شاهدیه را می‌توانید در شهر شاهدیه، خیابان پیام پیدا کنید. بانک ملت شعبه شاهدیه از بانک‌های خوب خیابان پیام است. بانک ملی، بانک سپه و بانک صادرات از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملت شعبه شاهدیه برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک ملت شعبه شاهدیه شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه شاهدیه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت شعبه شاهدیه در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، پیام

وب‌سایت رسمی: bankmellat.ir

ساعت کاری بانک ملت شعبه شاهدیه

 • شنبه08:00 - 14:30
 • یک‌شنبه08:00 - 14:30
 • دوشنبه08:00 - 14:30
 • سه‌شنبه08:00 - 14:30
 • چهارشنبه08:00 - 14:30
 • پنج‌شنبه08:00 - 14:30
 • جمعهتعطیل است

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه شاهدیه واقع شده‌اند:

 • بانک ملی
  (5.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، اعتماد
 • بانک سپه
  (4.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین بهار و بسیج
 • بانک صادرات
  (4.0)
  شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شجاعی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه شاهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه شاهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه شاهدیه ندارد.
  neshan logo