info
عکس بانک صادرات
category

بانک صادرات محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی بانک صادرات

بانک صادرات (بانک) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان شهدا واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلزار شهدای گردفرامرز، حسینیه حضرت ابوالفضل گردفرامرز، موبایل پلاس، لوازم خانگی سید و نانوایی شاطر حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات شاهدیه

بانک صادرات شاهدیه را می‌توانید در شهر شاهدیه، محله شاهدیه پیدا کنید. بانک صادرات شاهدیه یکی از بانک‌های خوب محله شاهدیه است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک‌های بانک ملی و بانک ملت شعبه شاهدیه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات شاهدیه برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. برای رسیدن به بانک صادرات شاهدیه شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان پیاده شوید.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر به بانک صادرات شاهدیه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک صادرات شاهدیه را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • بانک ملی
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، اعتماد
 • بانک ملت شعبه شاهدیه
  (1.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، پیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سامی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات ندارد.
  location استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بلوار شهید سلیمانی، شهدا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک صادرات

  شنبه 07:30 تا 14:00
  یک‌شنبه 07:30 تا 14:00
  دوشنبه 07:30 تا 14:00
  سه‌شنبه 07:30 تا 14:00
  چهارشنبه 07:30 تا 14:00
  پنج‌شنبه 07:30 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo