info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان اعتماد واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی اعتدال، موبایل میهن، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، بانک ملت شعبه شاهدیه و نانوایی شاطر حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شاهدیه

بانک ملی شاهدیه در شهر شاهدیه، محله شاهدیه قرار دارد. از بانک‌های خوب محله شاهدیه می‌توان به بانک ملی شاهدیه اشاره کرد. بانک صادرات، بانک سپه و بانک ملت شعبه شاهدیه بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملی شاهدیه برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک ملی شاهدیه قرار دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملی شاهدیه مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی شاهدیه را ببینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بلوار شهید سلیمانی، شهدا
 • بانک سپه
  (1.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین بهار و بسیج
 • بانک ملت شعبه شاهدیه
  (1.0)
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، پیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nasir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo