info
عکس خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز
category

خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز شاهدیه

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز

خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز (خودپرداز) در شاهدیه و بلوار صاحب الزمان شمالی، امام خمینی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حمیدرضا سلطانی و همچنین میدان صاحب الزمان (عج)، مسجد صاحب الزمان (عج)، حسینیه موسی ابن جعفر، قلعه تاریخی گردفرامرز و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک صادرات
  شهید سلطانی، همت
 • خودپرداز بانک
  بلوار صاحب زمان جنوبی، خیابان زیارتگاه
 • خودپرداز بانک سپه
  بلوار صاحب الزمان شمالی، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra.555 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز ندارد.
  neshan logo