info
عکس خودپرداز بانک سپه
category

خودپرداز بانک سپه شاهدیه

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه

خودپرداز بانک سپه (خودپرداز) در شاهدیه و بلوار صاحب الزمان شمالی، امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حمیدرضا سلطانی و همچنین میدان صاحب الزمان (عج)، مسجد صاحب الزمان (عج)، عکاسی صاحب الزمان (عج)، خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز و تعاون بافندگان یزد حاتمی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین حیدری و اعتماد
 • خودپرداز بانک صادرات
  شهید سلطانی، همت
 • خودپرداز بانک
  بلوار صاحب زمان جنوبی، خیابان زیارتگاه
 • خودپرداز بانک سپه - مسجد صاحب الزمان گرد فرامرز
  (5.0)
  بلوار صاحب الزمان شمالی، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طاهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه ندارد.
  neshan logo