info
عکس نانوایی
category

نانوایی محله قدمگاه، شیراز

درباره‌ی نانوایی

نانوایی (نانوایی) در محله قدمگاه شیراز و خیابان قدمگاه شرقی واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله قدمگاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران بهار، فلکه فرودگاه، نانوایی شیخی، کتابخانه عمومی قدمگاه و درمانگاه شبانه روزی امام علی (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگکی آبیاری
  بلوار امیرکبیر، آبیاری، بین آبیاری 13 و 15
 • نانوایی تافتون فرجام
  فخرآباد شرقی، بین 26 و 7
 • نان لواش
  بلوار استقلال، استقلال 4
 • نانوایی سنگک
  شوریده شیرازی، بلوار استقلال
 • نانوایی لواش
  بلوار سپاه شمالی، شهید خسرو زاده، لاله، بین لاله 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط گلگل (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی ندارد.
  neshan logo