info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده

ایستگاه اتوبوس امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و خیابان امامزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش بین المللی آتش نشانی تهران، ایستگاه اتوبوس امامزاده و میدان شهدای آتش نشانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده

آدرس این ایستگاه اتوبوس کلهر، امامزاده می‌باشد. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک توحید
  بزرگراه هاشمی، هدایت
 • ایستگاه اتوبوس دبستان
  بزرگراه هاشمی، هدایت، بین شهید بهشتی و امامزاده
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بلوار رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک توحید تخلیه
  (5.0)
  بزرگراه هاشمی، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده ندارد.
  neshan logo