info
عکس تعمیرگاه تخصصی ایران پژو
category

تعمیرگاه تخصصی ایران پژو محله نجف آباد، حمیدیا

فروشگاه لوازم الکترونیک

درباره‌ی تعمیرگاه تخصصی ایران پژو

تعمیرگاه تخصصی ایران پژو (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان دشتی ۲ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، آرایش و پیرایش ستاره آبی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی، مجموعه ورزشی پرشین و پیتزا و همبرگر سیزده قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا

آدرس فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا، شهر حمیدیا، محله نجف اباد و است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09131549248) تماس بگیرید. فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله نجف اباد به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، آسیا صنعت یزد و دوربین مداربسته آلتون سیستم هستند.

چطور به فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قربانی قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو حمیدیا را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده تعمیرگاه تخصصی ایران پژو واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اقایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه تخصصی ایران پژو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 مهر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد تعمیرگاه تخصصی ایران پژو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    جمعه 14 بهمن ماه 1401

    برای رفع عیب سیستم ترمز Absوروشن شدن چراغ ترمز دستی وسفت شدن فرمان هیدولیک پژو 207i

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه تخصصی ایران پژو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه تخصصی ایران پژو ندارد.
neshan logo