info
عکس خودپرداز بانک رسالت
category

خودپرداز بانک رسالت محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک رسالت

خودپرداز بانک رسالت (خودپرداز) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، عمارت ناجی، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا و فروشگاه یدک پخش دهقان قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک رسالت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • خودپرداز بانک رسالت
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • عابر بانک رفاه
  بلوار شهید دشتی، دشتی 58، خیابان شهید احمد دشتی، بین سوم و دشتی 56
 • عابربانک سپه
  بلوار شهید دشتی، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین خیابان کمیل و ورزشگاه
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 💛🧡❤️ تاریخ شناس ❤️🧡💛 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک رسالت ندارد.
  neshan logo