info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود محله نجف اباد، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود

ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف اباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نجف اباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین عمارت ناجی، بوستان ناجی (خانه فرهنگ شمیم)، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا و درمانگاه شبانه روزی بهبود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود حمیدیا

آدرس ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود حمیدیا، شهر حمیدیا، محله نجف اباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود حمیدیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک بهبود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک بهبود ندارد.
  neshan logo