info
عکس اتومبیل کرایه صفائیه یزد
category

اتومبیل کرایه صفائیه یزد محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی اتومبیل کرایه صفائیه یزد

اتومبیل کرایه صفائیه یزد (تاکسی تلفنی) در محله دشتی حمیدیا و خیابان دشتی نهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین ابزار آلات و رنگ فروشی فخر، صافکاری امید، پیتزا و همبرگر سیزده، کباب نیکوکار و مجموعه ورزشی پرشین قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمدرضا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتومبیل کرایه صفائیه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اتومبیل کرایه صفائیه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتومبیل کرایه صفائیه یزد ندارد.
neshan logo