info
عکس بیکری good mood
category

بیکری good mood محله دشتی، یزد

نانوایی
5.0
1 رای

درباره‌ی بیکری good mood

بیکری good mood (نانوایی) در محله دشتی یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این مکان یکی از سه نانوایی در محله دشتی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ علاء الدین و همچنین ابزار آلات و رنگ فروشی فخر، کافی شاپ سنتی گلاب، قهوه خانه گلاب، صافکاری امید و کباب نیکوکار قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده بیکری good mood واقع شده‌اند:

 • نانوایی تنوری
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 18، مسجد جامع
 • نانوایی تافتون
  (5.0)
  بلوار پاسداران، خیابان ایثار
 • نانوایی سنگک
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لاچینی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 04 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیکری good mood اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیکری good mood در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیکری good mood ندارد.
  neshan logo